kominki-krakow.pl

Pod tym adresem internetowym (kominki-krakow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Generyczne domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a znajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak tworzycie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy sprawy, które zaciekawią potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach fotografie?

Stosujemy fotografie z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich zmian. Za darmo poprawimy serwis.


8. Dla kogo jest propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!