kominki-krakow.pl

Pod tym adresem internetowym (kominki-krakow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, fryzjer Kraków. Tego typu adresy wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy na pewno właściwą domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie treść dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób znajdziemy rzeczy, które zaintrygują potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje fotografie, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na spisanie wszelkich zmian. Gratis zmienimy serwis.


8. Dla kogo jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować inny adres swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to łatwo zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!